AtL~~HalLeRi
Hoşgeldiniz !
Üye olmadan forumdan yarar sağlayamazsınız.
Canlı konuşma için sitede başlık sayfasının altındaki chat box'a konuşabilirsiniz !
Moderatör Alımları Başlamıştır.
İyi Eğlenceler..
AtL~~HalLeRi
Hoşgeldiniz !
Üye olmadan forumdan yarar sağlayamazsınız.
Canlı konuşma için sitede başlık sayfasının altındaki chat box'a konuşabilirsiniz !
Moderatör Alımları Başlamıştır.
İyi Eğlenceler..
AtL~~HalLeRi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AtL~~HalLeRi

Ümraniye Atatürk Anadolu Teknik lisesi Atl 10/A Resmi Forumu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Yeni sitemiz www.Sinedivx.net Açılmıştır.Bu site Satılıktır.Alanadı dahildir.İrtibat için :yunusokyayli@hotmail.com

Mehmet Akif Ersoydan

2 posters
YazarMesaj
FiRTiNa.ReiS
Orgeneral
Orgeneral
FiRTiNa.ReiS

REP PUANI: : -44

Mehmet Akif Ersoydan Empty
MesajKonu: Mehmet Akif Ersoydan   Mehmet Akif Ersoydan EmptyCuma Nis. 03, 2009 5:55 pm

Hoca Korkusu:

Bugünkü okurlarıma ben bu hoca korkusunu nasıl anlatayım. Bundan yarım yüzyıl önce, çocuklar hem kendi gittiği oku­lun hocasından, hem de başka okulun hocalanndan korkarlardı. Bu hoca korkusu, diğer cin, peri, umacı korkusuna benzemezdi. Bu bambaşka bir korkuydu kendisini itirazsız saydıran bir korku…

Amine Doğru:

Bayramlarda, yumuşacık elini öptüğüm hoca beni bir gün bakkalın önünde görünce, elimden tutup okula götürdü. Bütün gün hocanın misafiri oldum. Akşama doğru, nerede olduğumu soran annem, kızmak için tam ağzını açacağı sırada, “Hoca efendi beni okula götürdü.” deyince hemen yumuşayıverdi. Okulu beğen­diğimi söyleyince, önümüzdeki perşembe başlamam kararlaştırıldı.
uLtimatebLaz3
Admin
Admin
uLtimatebLaz3

REP PUANI: : 214

MesajKonu: Geri: Mehmet Akif Ersoydan   Mehmet Akif Ersoydan EmptyC.tesi Nis. 04, 2009 12:58 pm

ei güzel hepsini okudum
tam ne anlatmak istediğini anlamadım ama olsun güzel
FiRTiNa.ReiS
Orgeneral
Orgeneral
FiRTiNa.ReiS

REP PUANI: : -44

MesajKonu: Geri: Mehmet Akif Ersoydan   Mehmet Akif Ersoydan EmptyC.tesi Nis. 04, 2009 7:06 pm

Bu Tamöamı DEil Yoksa Çok Uzun Bu

Mehmet Akif Ersoydan
1 sayfadaki 1 sayfası