AtL~~HalLeRi
Hoşgeldiniz !
Üye olmadan forumdan yarar sağlayamazsınız.
Canlı konuşma için sitede başlık sayfasının altındaki chat box'a konuşabilirsiniz !
Moderatör Alımları Başlamıştır.
İyi Eğlenceler..
AtL~~HalLeRi
Hoşgeldiniz !
Üye olmadan forumdan yarar sağlayamazsınız.
Canlı konuşma için sitede başlık sayfasının altındaki chat box'a konuşabilirsiniz !
Moderatör Alımları Başlamıştır.
İyi Eğlenceler..
AtL~~HalLeRi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AtL~~HalLeRi

Ümraniye Atatürk Anadolu Teknik lisesi Atl 10/A Resmi Forumu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Yeni sitemiz www.Sinedivx.net Açılmıştır.Bu site Satılıktır.Alanadı dahildir.İrtibat için :yunusokyayli@hotmail.com

GENETİK BULUŞLAR

3 posters
YazarMesaj
FiRTiNa.ReiS
Orgeneral
Orgeneral
FiRTiNa.ReiS

REP PUANI: : -44

GENETİK BULUŞLAR Empty
MesajKonu: GENETİK BULUŞLAR   GENETİK BULUŞLAR EmptyCuma Mart 27, 2009 10:13 pm

GENETİK BULUŞLAR
Hepsi de birbirinden iddiali 3 genetik uzmanı, yeni buluşlarını karşılaştırıyorlar. Hayvanlar konusunda uzman olan birincisi anlatıyor.
"İnek ve tavuk genlerinden harikulade yeni bir hayvan meydana getirdim. Hem süt veriyor, hem yumurtluyor. Eti kırmızı et tadında ama beyaz et kadar faydalı. Bence bu yüzyılın buluşu. İnsanlara istedikleri kadar sağlıklı et, süt, yumurta yedireceğim."
Böcek genetiği uzmanı çalışmasını açıklıyor.
"Arı ile bok böceği genlerini birleştirdim. Yeni türümüz, pisliklerden bal yapıyor. Hem bol miktarda, hem de inanılmaz kaliteli bal imkanına kavuşmuş bulunuyoruz. İnsanlık için çok faydalı bir gelişme sağladım."
Genel genetikçi Dr. Temel iki meslekdaşına bakıyor.
"Valla ben de karpuzla, karafatma genlerini birleştirdim. Karpuzu kesiyorsun, bütün çekirdekler yürüye yürüye gidiyor."
_AhmeT_AteS_
Başbakan
Başbakan
_AhmeT_AteS_

REP PUANI: : 3

GENETİK BULUŞLAR Empty
MesajKonu: Geri: GENETİK BULUŞLAR   GENETİK BULUŞLAR EmptyCuma Mart 27, 2009 10:33 pm

Klasik temel işte daha ne olsun Very Happy Kerim şu senin dier fıkrayıda yazsana cennetten arsa alınanı Very Happy
TicqeT
~~Bölüm Admini~~
~~Bölüm Admini~~
TicqeT

REP PUANI: : 19

GENETİK BULUŞLAR Empty
MesajKonu: Geri: GENETİK BULUŞLAR   GENETİK BULUŞLAR EmptyC.tesi Mart 28, 2009 4:11 pm

hea evet o daha guzel Very Happy

GENETİK BULUŞLAR
1 sayfadaki 1 sayfası